  • : SRSULT10D.CE7
  • : Тонколони
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Солиден бас.
Максимално настроение.
Пригответе се да почувствате баса.
Силен звук в компактен корпус - Подобрете всички ниски честоти за изключителен бас.
Може да е с малък размер, но е мощен - насладете се на ехтящ бас и мощен звук в компактен размер.
Високоговорител, тип1x Woofer + 1x Tweeter
Брой високоговорители2
Размер на високоговрителя, mmTweeter Unit: Approx. f 16 mm, Woofer Unit: Approx. 83 x 42 mm
Режими на звукаULT POWER SOUND: 1,Volume Step: 50, custom EQ band: 3
Контрол на звукаyes
МикрофонEcho Cancelling technology for clearer calls
ИнтерфейсUSB Type-C (Charge only)
BluetoothBluetooth 5.3 and Fast Pair 5, Stereo pair
Честотен обхват, HzTransmissiion range: 20 Hz - 20,000 Hz (44.1 kHz sampling); Frequency range: 2.4 GHz
Захранване, типInternal rechargeable battery, DC 5V, USB Type-C; Power consumption: Approx. 7.5 W (at 5 V 1.5 A)
Живот на батерията, часовеApprox. 12h
ВодоустойчивостIP67 waterproof and dustproof, shockproof
Размери, mm206 x 77 x 76 mm
Тегло, g650 g
ЦвятOrange
ДругиCompatible profiles: A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP; Supported codecs: SBC,AAC
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Контрол на звукаДа
Контрол на звукаДа
МикрофонДа
МикрофонДа
ИнтерфейсUSB type C
ИнтерфейсUSB type C
ЦвятOrange
BluetoothДа
BluetoothДа
Захранване, типCombined
Захранване, типCombined
ВодоустойчивостДа
ВодоустойчивостДа
ПодкатегорияBT Speakers
Приложениеза дома
Размер на високоговрителя, mm83x42, 16
ПодкатегорияBT Speakers
Тегло1.10кг
АтрибутСтойност
КонфигурацияМоно
Обща мощност (RMS) (W)10 W
ЗахранванеБатерия
ЦвятОранжев
Честотен диапазон20 Hz - 20 kHz
Включен субуферНе
Bluetooth версия5.3
Дистанционно управлениеНе
RGB подсветкаНе
ПредназначениеПреносими
Тегло1.10кг
Тонколони Sony SRS-ULT10 Преносим Bluetooth високоговорител – Оранжев
Ключови Предимства
  • ULT POWER SOUND — Специален бутон усилва басите за по-мощно и завладяващо звучене.
  • Свободни ръце — Вграден микрофон за ясни телефонни разговори.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
КонфигурацияМоно
Обща мощност (RMS)10 W
ЗахранванеБатерия
ЦвятОранжев